Odborný servis
veškeré audiotechniky

Zakázková výroba
a instalace audiotechniky

Služby

 • Profesionální servis audio techniky

  Opravujeme a seřizujeme Hi-Fi komponenty všech značek včetně luxusních značek. Ke každé opravě zákazník obdrží měřící protokol a přístroj mu bude předveden tak aby bylo jasně patrné, že závada byla odstraněna. Příklad značek které opravujeme:

   

  NAD, Cambridge audio, Musical Fidelity, Marantz, Denon, Sony, Pioneer, Sansui, Arcam, Cannor, Pro-Ject, Luxman, Accuphase, Teac, Pass, Leben, Zanden, Audio Note, Conrad Johnson....

 • Akustické úpravy místností.

  Nabízíme profesionální akustické úpravy místností na základě měření a výpočtů. Materiály pro úpravu akustiky používáme pouze atestované, kvalitní a učinné. Ve spolupráci s designérem dokážeme navrhnout moderní akusticky upravenou místnost.

 • Instalace a ozvučení.

  Chcete ozvučit obývací pokoj, rodinný dům, konferenční místnost? Neváhejte se na nás obrátit. Ochotně Vám poradíme a naistalujeme audio techniku ať už se bude jednat o domácí Hi-Fi stereo sestavu nebo ozvučení konferenční místnosti.

 • Servis Vintage techniky.

  Opravujeme a servisujeme vintage komponenty. Jsme schopní opravit audio komponent jak po elektrické stránkce tak i některé díly, které podléhají času a běžnému používání. Například umíme dýhovat a lakovat dřevěné díly.